שאלות ותשובות - פיטוקר

אנחנו בפיטוקר מתחייבים שנעשה ככל יכולתנו

לעזור לך  להתגבר על כאבי הדורבן.

מחיר הפיטוקר
אני נורא סובל, מה לעשות קודם כל?
חייבים לתת לרגל מנוחה רבה ככל האפשר. לא רצים על דורבן, לא הולכים הליכות מיותרות. אין לעשות מתיחות של כף הרגל (לא למשוך את האצבעות כלפי הברך), זה רק מחמיר את הבעיה. לעזרה ראשונה ניתן לגלגל בקבוק קרח מתחת לכף הרגל בעדינות. התקשרו אלינו ונעזור לכם להבין את המצב, נחשוב יחד מה ניתן לעשות כדי לעזור ולקדם אתכם להיפטר מהכאבים.
אני לא בטוח אם בכלל יש לי דורבן, תוכלו לעזור?
בוודאי! אנחנו מטפלים כל הזמן באנשים בדיוק עם הבעיה שלך. לפי מספר סימנים ברורים נוכל לעזור לך להבין אם מדובר בדורבן או בעיה אחרת. כמו כן, בפיטוקר אנחנו מקפידים לא למכור את המכשיר לפני בירור שאכן מדובר בדורבן. אל תהססו להתקשר.
תוך כמה זמן הפיטוקר משפיע?
הכאבים מתחילים להיחלש כבר לאחר שבוע/ שבוע וחצי. אחרי כשלושה שבועות יש הקלה משמעותית. אצל רוב המטופלים הכאבים נעלמים בהמשך, כל מטופל לפי קצב התקדמות ספציפי שלו. זמן ממוצע עד סיום הטיפול בהצלחה- חודש וחצי עד חודשיים. כל השיטות לטיפול בדורבן אורכות לפחות חודשיים / שלושה.
האם תמיד הכאב נעלם לחלוטין?
יש לנו אחוזי הצלחה מאוד מאוד גבוהים. הפיטוקר יעלים את הכאב לחלוטין. לקוחות פיטוקר מאושרים וחוזרים לפעילות מלאה, כולל פעילות ספורט.  מעטים לא יושפעו כלל על ידי הפיטוקר ויוכלו להחזיר את המכשיר ולקבל החזר כפי שצויין בטופס ההתחייבות.
אם זה כל כך פשוט וקל, איך זה שעד היום לא היה פתרון כזה?
שאלה מצויינת! חלק מהמטופלים שלנו קוראים לפיטוקר- "מכשיר הפלא!". לקח לנו 4 שנים לפתח אותו ולהגיע לצורתו הסופית. הפיטוקר הוא המצאה ישראלית ייחודית. פיתוח וייצור ישראלי. עלויות הפיתוח היו יקרות מאוד וכרוכות בניסויים ומודלים רבים. לכן לא נוצר מוצר שכזה קודם.
האם חייבים לעמוד כל יום? מה קורה אם פספסתי יום או יומיים?
הטיפול בפיטוקר הוא אישי. כל אחד יוכל להחליט לעצמו על מידת ההשקעה והרצינות שלו בטיפול. במידה ופספסת יום ולא עמדת על הפיטוקר, לא נורא, לא קרה כלום. חזור לשגרת העמידה למחרת ותמשיך בהתמדה.
מה קורה אם אני צריך לצאת לחו"ל ואאלץ להפסיק לעמוד על הפיטוקר תקופה?
אין בעיה. תוכל להפסיק את הטיפול בכל שלב ולחזור כשיתאפשר לך. אל תצפה להקלה בכאב בקצב הרגיל, טיפול שהופסק יעכב את התהליך. לכשתחזור לתהליך מסודר ההתקדמות תהיה כאילו שהתחלת מהתחלה. מטופלים רבים של פיטוקר לוקחים את המכשיר איתם לחו"ל ולא מפסיקים את רצף הטיפול. המכשיר שוקל 3 ק"ג בלבד ואין בעיה להעבירו בשדות התעופה.
האם צריך לבצע פעולות כלשהן או תנועות תוך כדי עמידה על הפיטוקר?
העמידה על הפיטוקר פשוטה ונעימה. חלק מהזמן עומדים עמידה סטטית ללא תנועה וחלק מהזמן מסיטים את משקל הגוף בעדינות ל-4 כיוונים. העמידה פשוטה ואנחנו מסבירים לכל לקוח ולקוח כיצד לעמוד. זה לא מסובך, עוד לא נתקלנו בלקוח שהתקשה בשימוש. (ניתן לראות סרטון הסבר על העמידה בדף 2 – מהו פיטוקר, באתר זה)
קשה לי לעמוד על רצפה רגילה רבע שעה, איך אוכל לעמוד על מכשיר עם לחיצות?
הפיטוקר מגיע עם 2 מגבות של החברה ובתחילת הטיפול כל המטופלים עומדים על גבי המגבות. מכשיר הפיטוקר מחלק את משקל הגוף לנקודות לחיצה. אכן לעיתים בתחילת הטיפול לחלק מהמטופלים קשה לעמוד ברצף 15 דקות. צוות פיטוקר מנוסה מאוד ונתקל כבר במגוון אתגרים, אנו תומכים במטופלינו טלפונית. לכל מטופל מוצמד מטפל טלפוני מטעם החברה שמלווה לאורך כל הטיפול. כל מטופל מקבל ייעוץ בהתאם לצורך שלו. לעיתים נמליץ לעמוד עם גרביים או להוסיף מגבת, לעיתים נמליץ לעשות הפסקה כל כמה דקות. בכל מקרה של קושי מיוחד יש לפנות אלינו טלפונית להדרכה והכוונה. עדין לא נתקלנו במטופל שלא הצליח לעמוד על הפיטוקר.
ידוע לי שכאבי הדורבן עלולים לחזור לאחר תקופה של מספר חודשים/ שנים. מה עושים?
כן, לאחוז מסוים מהסובלים מדורבן יש סיכוי שהבעיה תחזור. אחד היתרונות המשמעותיים של פיטוקר הוא שהמכשיר נשאר אצלך בבית. במקרה שכאבי הדורבן חזרו, לא מחכים, מיד כשמרגישים כאב בעקב פשוט צריך לשלוף את הפיטוקר מהארון ולהתחיל את תהליך העמידה בדיוק כמו בפעם הראשונה. ואז קל מאוד להתגבר על כאבי הדורבן. הכאב יעבור שוב כמו בפעם הראשונה.  
האם אוכל להעביר את המכשיר לחבר שסובל מדורבן?
אנחנו מוכרים את הפיטוקר לשימוש אישי. במידה וסיימת את הטיפול בהצלחה נמליץ לך להמשיך לעמוד על המכשיר פעם בשבועיים-שלושה לתחזוקה ומניעה. במידה ותרצה להשאיל את הפיטוקר למכר, לא נוכל לתמוך במטופל שלא קנה מאתנו ואינו רשום אצלנו. אולם יש באפשרותו לרכוש מאיתנו חבילת ליווי והדרכה. כמו כן יש להיוועץ עם רופא לפני השימוש במכשיר. יש לקחת בחשבון כי לעיתים כאבי הדורבן חוזרים, אולי עדיף שבמקרה זה הפיטוקר יהיה אצלך בבית?
האם חייבים לעמוד בשעות קבועות של היום?
אנחנו ממליצים למצוא שעה קבועה שנוחה לך. אם זה לא מסתדר אפשר לחרוג מדי פעם לזמנים אחרים אולם הכי טוב שתהיה הפסקה של 24 שעות בין עמידה לעמידה. האפקט של הפיטוקר ממשיך לאחר העמידה. אנו רוצים לאפשר לרגל לעבור את התהליך הנדרש ב24 השעות הבאות.
האם אפשר לעבור טיפול אחר תוך כדי השימוש בפיטוקר?
כן, אין בעיה. הטיפול בפיטוקר לא יפריע לטיפול אחר שאינו פולשני. אל תעמוד על הפיטוקר אם עברת ניתוח כלשהו בכף הרגל או כל טיפול פולשני אחר. אין לעמוד על הפיטוקר ברגליים פצועות.
אם יש לי פצע בכף הרגל מותר לעמוד על הפיטוקר?
לא. אם כך הרגל שלך פצועה או לא שלימה אל תעמוד על הפיטוקר. אם יש לך ספק, התקשר אלינו, נמליץ לך גם להתייעץ עם רופא משפחה.
אם כואב לי לעמוד על הפיטוקר להמשיך לעמוד?
אין כל מדיניות של עידוד כאב בטיפול בפיטוקר. כאב אינו סימן לריפוי- להפך!  בכל מקרה של כאב השתדל להניח את כף הרגל במיקום שאינו כואב. לא הצלחת? התקשר אלינו ונדריך אותך איך להמשיך.
אפשר לעמוד על הפיטוקר יותר זמן, יותר מ15 דקות?
לא, אין צורך. הזמן המומלץ לעמידה הוא 15 דקות. עמידה ארוכה יותר לא תשנה את קצב ההתקדמות. אם קשה לך לעמוד 15 דקות אפשר לקצר את משך העמידה ובהדרגה עם החלשות הכאב להאריך את משך העמידה עד ל15 הדקות המומלצות. בכל מקרה של ספק, התקשר אלינו, אנחנו נחמדים ( : נשמח להנחות ולעזור.
האם יש החזר/השתתפות מקופות החולים?
אנו מציעים הנחות ומבצעים לחברי קופות החולים וארגונים שונים. לקופות החולים אין הסכמים עם חברת פיטוקר.
האם אפשר לחזור לשגרה מיד אחרי העמידה על הפיטוקר?
כן, בהחלט. זו בדיוק הכוונה. אנחנו ממליצים לרדת מהפיטוקר וליהנות רגע מההרגשה הנפלאה בכפות הרגליים ורק אז להמשיך בשגרה. אבל זו לא חובה.
מה אפשר לעשות תוך כדי העמידה על הפיטוקר?
על הפיטוקר צריך לעמוד במנוחה ולהירגע. רצוי סתם ליהנות מההרגשה. נעים לעמוד על הפיטוקר, ההרגשה ממריצה טובה. אפשר לקרוא, לדבר עם בן משפחה, לשוחח בטלפון או לצפות בטלוויזיה.
מה הם אזהרות ומגבלות השימוש בפיטוקר?
פיטוקר מיועד לשימוש כאביזר/מכשיר רפואי המסייע בכאבי דורבן. יש להיוועץ עם רופא לפני השימוש במכשיר. פיטוקר אינו מיועד לשימוש בידי אנשים הסובלים מבעיות של נוירופתיה פריפרית או פגיעה בהספקת דם כמו סוכרת מתקדמת ומחלות כלי דם פריפריות היקפיים כמו סוכרת מתקדמת וחסימות כלי דם.
bottomPic_3
fitocare

הזמן את הפיטוקר ותוכל להרגיש שיפור תוך מספר ימים

הטיפול בפיטוקר- ללא כאבים !!
בנוחות ובפשטות.
ללא זריקות, ללא ניתוחים.
“מדהים כמה שזה קל !
מפתיע כמה שזה עוזר !!”

אני מתעניין בפיטוקר