תוך כמה זמן הפיטוקר משפיע?
הכאבים מתחילים להיחלש כבר לאחר שבוע/ שבוע וחצי. אחרי כשלושה שבועות יש הקלה משמעותית. אצל רוב המטופלים הכאבים נעלמים בהמשך, כל מטופל לפי קצב התקדמות ספציפי שלו.
האם תמיד הכאב נעלם לחלוטין?
יש לנו אחוזי הצלחה מאוד, מאוד גבוהים. הפיטוקר יעלים את הכאב לחלוטין. לקוחות מעטים לא יושפעו כלל על ידי הפיטוקר ויוכלו להחזיר את הפיטוקר ולקבל את מלוא התשלום בחזרה.
אם זה כל כך פשוט וקל, איך זה שעד היום לא היה פתרון כזה?
שאלה מצויינת! חלק מהמטופלים שלנו קוראים לפיטוקר- "מכשיר הפלא!". המכשיר מבוסס על חוכמת המזרח. לקח לנו 4 שנים לפתח אותו ולהגיע לצורתו הסופית. עלויות הפיתוח היו יקרות מאוד וכרוכות בניסויים ומודלים רבים. לכן לא נוצר מוצר שכזה קודם.
האם חייבים לעמוד כל יום? מה קורה אם פספסתי יום או יומיים?
הטיפול בפיטוקר הוא אישי. כל אחד יוכל להחליט לעצמו על מידת ההשקעה והרצינות שלו בטיפול. במידה ופספסת יום ולא עמדת על הפיטוקר, לא נורא, לא קרה כלום. חזור לשגרת העמידה למחרת ותמשיך בהתמדה.
מה קורה אם אני צריך לצאת לחו"ל ואאלץ להפסיק לעמוד על הפיטוקר תקופה?
אין בעיה. תוכל להפסיק את הטיפול בכל שלב ולחזור כשיתאפשר לך. אל תצפה להקלה בכאב בקצב הרגיל, טיפול שהופסק יעכב את התהליך. לכשתחזור לתהליך מסודר ההתקדמות תהיה כאילו שהתחלת מהתחלה
האם צריך לבצע פעולות כלשהן או תנועות תוך כדי עמידה על הפיטוקר?
העמידה על הפיטוקר פשוטה ונעימה. חלק מהזמן עומדים עמידה סטטית ללא תנועה וחלק מהזמן מסיטים את משקל הגוף בעדינות ל-4 כיוונים. העמידה פשוטה ואנחנו מסבירים לכל לקוח ולקוח כיצד לעמוד. זה לא מסובך, עוד לא נתקלנו בלקוח שהתקשה בשימוש. (ניתן לראות סרטון הסבר על העמידה בדף 2 – מהו פיטוקר, באתר זה)
קשה לי לעמוד על רצפה רגילה רבע שעה, איך אוכל לעמוד על מכשיר עם לחיצות?
מכשיר הפיטוקר מחלק את משקל הגוף לנקודות לחיצה. אכן לעיתים בתחילת הטיפול לחלק מהמטופלים קשה לעמוד ברצף 15 דקות. צוות פיטוקר מנוסה מאוד ונתקל כבר במגוון אתגרים, אנו תומכים במטופלינו טלפונית וממליצים לכל מטופל בהתאם לצורך שלו. לעיתים נמליץ לעמוד עם גרביים, לעיתים נמליץ לעשות הפסקה כל כמה דקות. בכל מקרה של קושי מיוחד יש לפנות אלינו טלפונית להדרכה והכוונה. עדין לא נתקלנו במטופל שלא הצליח לעמוד על הפיטוקר.
ידוע לי שכאבי הדורבן עלולים לחזור לאחר תקופה של מספר חודשים/ שנים. מה עושים?
כן, לאחוז מסוים מהסובלים מדורבן יש סיכוי שהבעיה תחזור. במקרה זה פשוט צריך לשלוף את הפיטוקר מהארון ולהתחיל את תהליך העמידה בדיוק כמו בפעם הראשונה. הכאב יעבור שוב כמו בפעם הראשונה.
אם אני רוצה להחזיר את הפיטוקר כי הטיפול לא עזר לי, מה לעשות?
כל לקוח שיביע את רצונו להחזיר את הפיטוקר מסיבה כלשהי יענה במהירות, אנו נשלח לו את מלוא התשלום מיד לחשבון הבנק שלו בהעברה בנקאית או בכרטיס אשראי. רק לאחר שהלקוח יאשר שהוא רואה את ההחזר בחשבונו נשלח לביתו את חברת השליחויות לאיסוף הפיטוקר. התשלום יוחזר בכל מקרה ובכל מצב במלואו עד 48 שעות מבקשת הלקוח.
האם אוכל להחזיר את הפיטקייר גם אם הכאב עבר?
לא, זו לא הכוונה. במידה והכאב עבר ואתה מרוצה מהשיפור אין כל סיבה לבקש את כספך בחזרה. ההצעה שלנו להחזר כספי מתייחסת ללקוחות שמהססים ולא בטוחים שהמכשיר יעזור להם. אנו כל כך מאמינים במוצר שלנו שאנחנו מתחייבים להחזר הכסף במקרה של כישלון.
האם אינכם חוששים שאנשים יחזירו את המכשיר גם אם הכאב עבר?
אנחנו בפיטוקר מאמינים ביושרם של אנשים. אנו מאמינים שאדם שהמכשיר עזר לו להיפטר מהכאב לא ירצה "לעבוד" עלינו ולקבל את כספו חזרה סתם.
למה אתם מגבילים את משך הזכאות להחזר ל- 3 חודשים?
כאבי הדורבן אמורים לעבור עד מקסימום חודשיים. הוספנו עוד חודש לנוחיות המשתמשים. לאחר שלושה חודשים כל אחד כבר יכול לדעת אם הפיטוקר עזר לו או לא.
אם החזרתי את הפיטוקר וארצה לקנות אותו שוב, אפשר?
כן, אפשר. עוד פעם אחת.
האם אוכל להעביר את המכשיר לחבר שסובל מדורבן?
אנחנו מוכרים את הפיטוקר לשימוש אישי. אנו מצפים להגינות ממטופלינו לתגמל אותנו ולשלם עבור המכשיר. מכשיר הפיטוקר נמכר בליווי תמיכה טלפונית והכוונה. לא נוכל לתמוך במטופל שלא קנה מאתנו ואינו רשום אצלנו. אולם אין לנו כל דרך לפקח ו/או לבדוק מה קורה עם המכשיר לאחר קנייתו. יש לקחת בחשבון שלעיתים כאבי הדורבן חוזרים, אולי עדיף שבמקרה זה הפיטוקר יהיה אצלך בבית?
האם חייבים לעמוד בשעות קבועות של היום?
אנחנו ממליצים למצוא שעה קבועה שנוחה לך. אם זה לא מסתדר אפשר לחרוג מדי פעם לזמנים אחרים אולם הכי טוב שתהיה הפסקה של 24 שעות בין עמידה לעמידה. האפקט של הפיטוקר ממשיך לאחר העמידה. אנו רוצים לאפשר לרגל לעבור את התהליך הנדרש ב24 השעות הבאות.
האם אפשר לעבור טיפול אחר תוך כדי השימוש בפיטוקר?
כן, אין בעיה. הטיפול בפיטוקר לא יפריע לטיפול אחר שאינו פולשני. אל תעמוד על הפיטוקר אם עברת ניתוח כלשהו בכף הרגל או כל טיפול פולשני אחר. אין לעמוד על הפיטוקר ברגליים פצועות.
אם יש לי פצע בכף הרגל מותר לעמוד על הפיטוקר?
לא. אם כך הרגל שלך פצועה או לא שלימה אל תעמוד על הפיטוקר. אם יש לך ספק, התקשר אלינו.
אם כואב לי לעמוד על הפיטוקר להמשיך לעמוד?
אין כל מדיניות של עידוד כאב בטיפול בפיטוקר. כאב אינו סימן לריפוי- להפך!  בכל מקרה של כאב השתדל להניח את כף הרגל במיקום שאינו כואב. לא הצלחת? התקשר אלינו ונדריך אותך איך להמשיך.
אפשר לעמוד על הפיטוקר יותר זמן, יותר מ15 דקות?
לא, אין צורך. הזמן המומלץ לעמידה הוא 15 דקות. עמידה ארוכה יותר לא תשנה את קצב ההתקדמות. אם קשה לך לעמוד 15 דקות אפשר לקצר את משך העמידה ובהדרגה עם החלשות הכאב להאריך את משך העמידה עד ל15 הדקות המומלצות. בכל מקרה של ספק, התקשר אלינו, אנחנו נחמדים ( : נשמח להנחות ולעזור.
האם אפשר לחזור לשגרה מיד אחרי העמידה על הפיטוקר?
כן, בהחלט. זו בדיוק הכוונה. אנחנו ממליצים לרדת מהפיטוקר וליהנות רגע מההרגשה הנפלאה בכפות הרגליים ורק אז להמשיך בשגרה. אבל זו לא חובה.
מה אפשר לעשות תוך כדי העמידה על הפיטוקר?
על הפיטוקר צריך לעמוד במנוחה ולהירגע. רצוי סתם ליהנות מההרגשה. נעים לעמוד על הפיטוקר, ההרגשה ממריצה טובה. אפשר לקרוא, לדבר עם בן משפחה, לשוחח בטלפון או לצפות בטלוויזיה.
מה הם אזהרות ומגבלות השימוש בפיטוקר?
פיטוקר מיועד לשימוש כאמצעי רפואה משלימה לסובלים מבעיות דורבן. פיטוקר אינו מיועד לשימוש בידי אנשים הסובלים מבעיות של נוירופתיה פריפרית או פגיעה בהספקת דם כמו סוכרת מתקדמת ומחלות כלי דם פריפריות היקפיים כמו סוכרת מתקדמת וחסימות כלי דם. בכל מקרה של ספק יש לפנות לרופא הרלוונטי לפני עשיית שימוש במוצר.
bottomPic_3
fitocare

הזמן את הפיטוקר ותוכל להרגיש שיפור תוך מספר ימים

הטיפול בפיטוקר- ללא כאבים !!
בנוחות ובפשטות.
ללא זריקות, ללא ניתוחים.
“מדהים כמה שזה קל !
מפתיע כמה שזה עוזר !!”

אני מתעניין בפיטוקר